Złomujemy auta wszystkich marek i rodzajów. Zadzwoń do nas! Samochody poddajemy legalnemu procesowi demontażu oraz złomowania. Jeśli Twój samochód dość często odmawia posłuszeństwa lub nie nadaje się już do użytku, zadzwoń by go nam odsprzedać. Zdejmiesz dzięki temu problem zbycia starego pojazdu.

ZŁOMOWANIE AUT DLA województwa łódzkiego

Auto kasacja na terenie miasta Łódź oraz całego województwa łódzkiego to nasza główna działalność. Sprzedaż auta naszej firmie to gwarancja w pełni legalnej oraz bezpieczniejszej transakcji. Zarówno pod kątem prawnym, jak i ekologicznym. Samochody zostaną rozebrane na części zachowując przy tym wszelkie normy bezpieczeństwa.

AUTOKASACJA województwo łódzkie

Firma EDMAR auto kasacja jest członkiem programu partnerskiego przedsiębiorstwa Auto Centrum Rafał Kapusta. Edmar kasacja aut to miejsce z wieloletnią historią w zakresie demontażu i kasacji aut.

JAKIE SAMOCHODY SKUPUJEMY W łódzkim?

Firma przyjmie każdy samochód. Złomowaniu i auto kasacji poddajemy samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek. Działamy zgodnie z obowiązującą literą prawa dlatego samochody muszą mieć 90 -95% swojej pierwotnej wagi.